فرماندار ساوجبلاغ خبر داد
ایجاد بیش از 37 هزار اشتغال در ساوجبلاغ

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان ساوجبلاغ از ایجاد 37 هزار و470 شغل طی امسال در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: ایجاد بیش از 37 هزار اشتغال در ساوجبلاغ

به گزارش خبرگزاری فارس از استان البرز، علی حدادی در آخرین نشست شورای اداری سال 90 که در فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد اظهار داشت: تعهدات ایجاد اشتغال در این شهرستان بیش از حد انتظار بود.

وی ادامه داد: براساس تعهدات موجود شهرستان ساوجبلاغ در سال 90 باید 20 هزار و 768 شغل ایجاد می‌کرد که با همت مسئولان و کارآفرینان این شهرستان با ایجاد بیش از 37 هزار شغل توانست رتبه نخست ایجاد اشتغال را در استان به خود اختصاص دهد.

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ مشاغل ایجاد شده در این شهرستان را شامل ساخت و ساز مسکن مهر، صنعت، مشاغل خانگی و فعالیت‌های خدماتی عنوان کرد.

حدادی عنوان اظهار داشت: توسعه خدمات رسانی به مردم و ارتقای سطح خدمات یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که مسئولان باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی ادامه داد: سال آینده نیز تلاش خواهیم کرد تا میزان خدمات به مردم را با توسعه همراه کنیم تا نسبت به امسال از رشد قابل توجهی برخوردار باشیم.

فرماندار ساوجبلاغ در ادامه سخنان خود به طرح‌های در دست انجام این شهرستان اشاره کرد و گفت: هم اکنون 194 طرح عمرانی در این منطقه در دست انجام است که تلاش می‌شود زمینه بهره‌برداری هر چه سریع‌تر از این طرح‌ها در این شهرستان فراهم شود.

حدادی افزود: برای اجرای این طرح‌ها 24 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

وی همچنین از آماده باش کامل نیروهای خدمات رسان در ایام نوروز خبر داد و گفت: تمامی دستگاه‌های خدمات رسان برای ارائه خدمات آماده هستند.دستگاه‌های خدمات رسان باید در ایام تعطیلات نوروزی به خوبی انجام وظیفه کنند.

به گفته حدادی 40 دستگاه اجرایی این شهرستان با فعال سازی کشیک‌های خود در نوروز فعال هستند.

انتهای پیام/خ۲۰