معاون استاندار گلستان:
سال 1390 سرشار از موفقیت‎های پی‎درپی برای نظام بود

خبرگزاری فارس: معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: سالی را پشت سر گذاشتیم که سرشار از موفقیت‎های پی در پی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

خبرگزاری فارس: سال 1390 سرشار از موفقیت‎های پی‎درپی برای نظام بود

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، علیرضا جمشیدی در دوازدهمین و آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار داشت: آموزش و پرورش در ایجاد انگیزه حضور و بارور کردن اندیشه‎هایی که در صحنه‎های مختلف باید وارد میدان شوند نقش مهم و غیرقابل انکاری را ایفا می‎کند.

وی تصریح کرد: از نظر بارور شدن اندیشه‎ها و به دلیل کثرت جمعیتی که باید وارد میدان شوند، آموزش و پرورش نقش حساس و مهمی دارد به این دلیل که بخش اعظمی از جمعیت جامعه که جوانان و نوجوانان به شمار می‎روند همه به نوعی در مدارسی درس می‎خوانند که بخشی از مجموعه آموزش و پرورش به شمار می‎رود.

جمشیدی ادامه داد: مدارس که خانه دوم دانش آموزان محسوب می‎شوند، نقش به سزایی در ترغیب، تشویق و ایجاد انگیزه و اهمیت حضور در صحنه‎ها و عرصه‎های مختلف را در بین دانش آموزان و خانواده‎های آنها دارند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان یادآور شد: به لطف الهی سالی را پشت سر گذاشتیم که سرشار از موفقیت‎های پی در پی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که نمونه بارز این پیروزی‎ها حماسه باشکوه حضور مردم بابصیرت ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات 12 اسفند بود.

این مسئول خاطرنشان کرد: این درصد مشارکت که با حضور فراوان و دشمن‎شکن مردم ولایت‎مدار رقم خورد یک درصد مثال‎زدنی است که دشمن اصلاً در فکر و ذهنش چنین حضوری را متصور نداشت و بار دیگر آنها را با سر درگمی مواجه کرد.

جمشیدی یادآور شد: ادبیات اوباما تا همین چندی پیش همواره به گونه‎ای بود که در موضع تهدید و اینکه هنوز همه گزینه‎ها روی میز است سخن به میان می‎آورد، اما پس از خلق حماسه 12 اسفند و با توجه به اصرار رژیم صهیونیستی بر تأیید گزینه جنگ توسط اوباما، آنها به این نتیجه رسیدند که تنها گزینه دیپلماتیک را دنبال کنند.

وی با بیان اینکه محاسبات توهّم‎آمیز دشمن سبب اشتباهات پی در پی آنها می‎شود، تأکید کرد: آنها ملت ولایت‎مدار و شهیدپرور ایران اسلامی را خوب نمی‎شناسند که تحت رهبری مدبرانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری و حرف شنوی مردم بابصیرت، هرگونه توطئه‎ای را خنثی می‎سازند.

در این جلسه جمشیدی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان از اداره کل آموزش و پرورش استان که کمک ویژه‎ای را در ایام انتخابات و در اختیار قرار دادن بخش اعظمی از نیروهای انسانی و مدارس و فضاهای آموزشی داشت تقدیر و تشکر ویژه به عمل آورد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در این جلسه متذکر شد: ستاد اسکان اداره کل آموزش و پرورش استان آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی با 16 پایگاه پذیرش و 203 مدرسه در استان است.

عیسی پایین‎محلی با بیان اینکه سال گذشته پذیرای 90 هزار مسافر در مدارس استان بوده‎ایم، اذعان داشت: این مدارس دارای امکانات مناسبی برای اسکان مسافرین است و اقدامات مناسبی برای رفاه حال این عزیزان در طول ایامی که مهمان استان گلستان هستند، صورت گرفته است.

انتهای پیام/ن۳۰