روی اوت دستی سه امتیاز را از دست دادیم
جلالی: گل مس با دست زده شد/ یا به فیفا دروغ گفته‌ایم یا به خودمان

خبرگزاری فارس: سرمربی فولاد خوزستان با اشاره به مسائل به وجود آمده پس از انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: یک جا دروغ گفته‌ایم؛ یا به فیفا یا به خودمان.

خبرگزاری فارس: جلالی: گل مس با دست زده شد/ یا به فیفا دروغ گفته‌ایم یا به خودمان

به گزارش خبرگزاری فارس، مجید جلالی پس از تساوی یک بر یک برابر مس کرمان در نشست خبری گفت: ۶ ،‌۷ بازیکن اصلی خود را نداشتیم و یک تیم جوان را به میدان فرستادم. مدافع راست ما یک بازیکن ۱۷ ساله بود که پدیده بزرگی در آینده می‌شود. با چنین تیمی باز هم مستحق برد بودیم اما روی یک اوت دستی پیروزی را از دست دادیم. ما فقط روی اوت‌های دستی به حریف موقعیت می‌دادیم.

وی ادامه داد: در اواخر بازی دو موقعیت خوب داشتیم که از دست رفت. تصور می‌کنم گل مس با دست به ثمر رسید البته من از دور اینگونه تشخیص دادم. مس خیلی تلاش کرد زیرا به امتیاز این بازی نیاز داشت.

جلالی تاکید کرد: باد شدید روی کیفیت بازی تاثیر منفی گذاشت. از بازیکنانم راضی هستم ولی امتیاز‌های ساده‌ای از دست می‌دهیم. باید در بازی با داماش ۸ گل می‌زدیم اما بازی مساوی شد امروز هم که باید برنده می‌شدیم روی یک اوت دستی بازی را مساوی کردیم.

وی تصریح کرد:‌ فولاد تیم جوانی است و جوانگرایی غرامت دارد. البته همیشه اینگونه نیست که تیم جوان غرامت بدهد. فولاد در آینده از این جوانان سود خوبی خواهد برد.

سرمربی فولاد در مورد علت غیبت آرش افشین گفت:‌ او مشکلاتی داشت که بازی نمی‌کرد البته اکنون آسیب دیده است ولی بعد از عید می‌تواند بازی کند چرا که مشکلاتش هم حل می‌شود.

جلالی در مورد مسائل پیش آمده پس از انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: در اساسنامه‌ای که ما به فیفا دادیم نوشته‌ایم فدراسیون فوتبال یک نهاد غیردولتی است اما در داخل می‌گوییم فدراسیون فوتبال یک نهاد دولتی است. اگر دولتی است چرا به فیفا می‌گوییم غیردولتی است و اگر غیردولتی است چرا این مشکلات وجود دارد؟ یک جا داریم دروغ می‌گوییم یا به خودمان یا در اساسنامه‌ای که به فیفا فرستاده‌ایم.

انتهای پیام/