امام جمعه بهار:
نماز جمعه در استحکام بنیان‌های نظام مؤثر است

خبرگزاری فارس: امام جمعه بهار گفت: نماز جمعه در استحکام بنیان‌های نظام بسیار مؤثر است.

خبرگزاری فارس: نماز جمعه در استحکام بنیان‌های نظام مؤثر است

به گزارش خبرگزاری فارس از بهار، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد عظیمی‌زاده بعد از ظهر امروز در گردهمایی اعضای ستاد نماز جمعه شهر بهار اظهار کرد: اعضای ستاد نماز جمعه بهترین، عالی‌ترین و معنوی‌ترین کار را که خدمت به نماز جمعه است را برای رضایت خداوند انجام می‌دهند که این که این مهم توفیق بزرگی است که اعضای این ستاد باید شاکر باشند.

وی گفت: نماز جمعه در استحکام بنیان‌های نظام بسیار مؤثر بوده و بیشتر توطئه‌های دشمنان در همین سنگر عبادی، سیاسی خنثی شده است.

امام جمعه بهار تصریح کرد: اعضای ستاد انسان‌های آگاه و بابصیرتی هستند که باید تلاش کنیم این بصیرت به کل جامعه منتقل شود و حضور جوانان در نماز جمعه پررنگ‌تر شده که باید اعضای ستاد از تفکرات جوانان در امور بهره‌برداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: سال آینده باید کارهای ستاد بیشتر فرهنگی باشد تا بتوانیم جوانان را جذب کنیم چرا که دشمن جوانان ما را هدف قرار داده که در این سنگر می‌توانیم با حفظ آنان توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم.

عظیمی‌زاده ابراز کرد: تنها مصلای شهر بهار که محل برگزاری نماز جمعه و بسیاری از مراسم‌های عمومی است در شأن مردم بهار نیست و برای تکمیل مصلی یک میلیارد تومان اعتبار لازم است که مسئولان باید توجه ویژه‌ای داشته باشند.

در پایان به اعضای ستاد اهدا و از آنان تجلیل شد.

انتهای پیام/ی30