فرماندار دشتستان:
اعتبارات اختصاص یافته به مدارس دشتستان بسیار ناچیز است

خبرگزاری فارس: فرماندار دشتستان گفت: اعتبارات اختصاص یافته به مدارس دشتستان بسیار ناچیز است.

خبرگزاری فارس: اعتبارات اختصاص یافته به مدارس دشتستان بسیار ناچیز است

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان غلامحسین خسروی ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتستان با تبریک عید نوروز اظهار داشت:‌ عید فرصتی برای نو شدن و رویش مجدد است و در این فرصت باید از تمام تعلقات و دلبستگی‌های دنیوی دل بکنیم و به حقیقت زندگی توجه کنیم.

وی افزود: عید بازگشت فطرت انسان به مسیر الهی و حق و عدل است و هر روزی که به دور از معاصی و گناهان سپری شود و تنها قرب الهی مدنظر انسان باشد برای انسان‌ها عید است.

خسروی رویکرد فرهنگی را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شهرستان دشتستان دانست و اذعان داشت: از آموزش و پرورش انتظار می‌رود در حوزه‌ فعالیت‌های فرهنگی که یکی از عرصه‌های اساسی در رشد و توسعه جامعه است حضور فعال و مستمر داشته باشد و همگام با اهداف آموزشی توان خود را برای تحقق اهداف فرهنگی شهرستان به کار گیرد.

این مسئول خاطر نشان کرد: اعتبارات اختصاص یافته به مدارس شهرستان دشتستان پاسخگوی نیازهای این شهرستان نیست و از مسئولان آموزش و پرورش استان می‌خواهیم با توجه به حجم بالای نیازهای آموزشی شهرستان دشتستان و گستردگی مدارس دشتستان بر رفع نیازهای مدارس این شهرستان توجه خاص داشته باشند.

فرماندار دشتستان بیان داشت: مسئولان شهرستان باید در جذب اعتبارات بیشتر در زمینه آموزش و پرورش تلاش داشته باشند و فرمانداری دشتستان همواره بر این امر مهم تاکید دارد و پیگیری‌های لازم در این زمینه را انجام خواهد داد.

خسروی ادامه داد: در یک سال گذشته اقدامات گسترده‌ای در زمینه‌ خدمت‌رسانی و ارتقای سطح علمی، فرهنگی و آموزشی دانش‌آموزان صورت گرفته و از مسئولان آموزش و پرورش که نقشی مهم در این امر ایفا کرده‌اند تشکر می‌کنم.

وی به حضور پرشور امت مسلمان ایران اسلامی در انتخابات نهمین دوره از مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و ابراز داشت: مردم شهرستان دشتستان و قشر عظیم فرهنگی این شهرستان حضوری حماسی و دشمن‌شکن در انتخابات 12 اسفند داشتند و برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان افزودند.

فرماندار دشتستان تاکید کرد: در شهرستان دشتستان و تمامی نقاط ایران اسلامی انتخاباتی پاک، شفاف و شکوهمند با حضور حداکثری مردم و با تاسی و پیروی از تدابیری و رهنمودهای مقام معظم رهبری و همکاری همه مسئولان و مردم برگزار شد و تمامی اقشار و آحاد جامعه به طور مستقیم در برگزاری انتخابات نقش داشتند.

انتهای پیام/ی20/د1000