فرماندار شهرشتان نکا خبر داد
آمادگی نکا برای میزبانی از مسافران نوروزی

خبرگزاری فارس: فرماندار نکا از آمادگی این شهرستان برای میزبانی از مسافران نوروزی خبر داد.

خبرگزاری فارس: آمادگی نکا برای میزبانی از مسافران نوروزی

به گزار ش خبرگزاری فارس از نکا، رضا آزادی‌کناری، ظهر امروز در آیین تجلیل  از  دستاندکاران انتخابات مجلس شورای اسلامی در نکا گفت: در آستانه نو قرار داریم همه ادارات، نهادها به ویژه دستگاه های خدماتی و مرتبط با حوادث غیر مترقبه، در ایام تعطیل نوروزی باید با آمادگی کامل، در ارائه خدمات به مسافران نوروزی و در مواقع ضروری حاضر باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بدون مشکل و در صحت کامل در نکا برگزار شد، ابراز داشت: انتخابات ایران، اوج اقتدار نظام است که در هر دوره با اقتدارتر از گذشته برگزار می‌شود.

این مسئول ابراز داشت: مردم نکا نیز با حضور 85 درصدی خود در انتخابات، بیعت دوباره با امام و رهبری و شهدا بستند تا ادامه دهنده راستین  ارزش‌های این انقلاب باشند.

آزادی‌کناری با اشاره به حضور ناظران، بازرسان و همه دست اندرکاران انتخابات در نکا ادامه داد: صحت و سلامت این انتخابات، بی‌نظیر بوده و جای هیچ شک و شبهه‌ای وجود ندارد.

وی یادآور شد: 12 اسفند با حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رای، مشارکت ملی افزایش پیدا کرد که این مسئله بیانگر اتحاد ملت و ولایتمداری آنان است.

فرماندار شهرستان نکا اضافه کرد: حضور پرشور مردم فهیم و ولایتمدار این شهرستان در پای صندوق‌های رای، دشمن‌شکن بود و بیش از 61 هزار نکایی در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرده و رای خود را در صندوق انداختند.

این مسئول تصریح کرد: انتخابات در کمال امنیت و آرامش انجام شد و هیچ مشکلی در برگزاری انتخابات نداشتیم.

آزادی‌کناری ابراز داشت: مردم با رای قاطع خود، بیعت دوباره با مقام معظم رهبری که مظهر جمهوریت و اسلامیت ایران است را به نمایش گذاشتند که در 24 اسفند صحت انتخابات در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه مورد تایید شورای نگهبان شد.

وی گفت: شناخت و آگاهی مجریان انتخابات از نحوه برگزاری انتخابات یکی از اصلی‌ترین وظایف افراد در برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از هر گونه حاشیه بوده است.

فرماندار شهرستان نکا با بیان اینکه، برادری و اتحاد و همبستگی باید در تمام شرایط سرلوحه کار ما باشد اذعان داشت: ولایت مداری و حفظ انسجام ملی باید در تمام شرایط در دستور کار همه ما برای بقای نظام قرار گیرد.

انتهای پیام/ن۲۰