مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل:
مسافران نوروزی خاطرات خود را ثبت می‌کنند

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مسافران نوروزی به ویژه دانش‌آموزان خانواده‌های فرهنگی در مسابقه خاطره‌نویسی ایام سفر شرکت می‌کنند.

خبرگزاری فارس: مسافران نوروزی خاطرات خود را ثبت می‌کنند

احمد محمودز‌اده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل به برخی از برنامه‌ریزی‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: برای نوروز امسال در یک ابتکار مناسب سعی کردیم مسابقه‌ای را با عنوان خاطره‌نویسی ایام نوروزی با اولویت خاطرات خوش تدارک ببینیم و قراردادی را نیز در این زمینه با اداره کل پست استان به امضا رساندیم تا آثار ارسالی را به دست ستاد اسکان استان برساند.

وی تصریح کرد: به نفرات منتخب و برتر این مسابقه جوایزی نیز اهدا می‌شود تا خاطرات خوش سفر نوروزی به ثبت و ضبط برسد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل همچنین از توزیع غذای رایگان در اردبیل و مرکز تربیت معلم بنت‌الهدی خبر داد و گفت: فرهنگیان می‌توانند از یک وعده غذای گرم رایگان در این ایام استفاده کنند.

محمود‌زاده یادآور شد: فرم نظر‌سنجی نیز در اختیار مسافران و گردشگران قرار می‌گیرد تا نحوه خدمات‌رسانی را ارزیابی کرده و با ارائه نظرات و پیشنهادات در سال‌های آینده بتوانیم نواقص را برطرف کنیم.

این مسئول همچنین از راه‌اندازی پیک موتوری در ستاد مرکزی اسکان مسافران نوروزی خبر داد و خاطرنشان کرد: ما از این طریق مسافران نوروزی را به محل‌ها و مکان‌های اسکان هدایت می‌کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از سرکشی ناظران وزارت آموزش و پرورش از محل اسکان فرهنگیان در دو مرحله خبر داد و گفت: 19 پایگاه اسکان در استان برپا شده که بیشترین پذیرش در اردبیل، سرعین و نیر اتفاق می‌افتد.

* آموزش و پرورش نیروی خدماتی جذب می‌کند

محمود‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود از جذب مربیان قر‌آنی و برگزاری آزمون در این ارتباط خبر داد و به خبرنگار فارس بیان داشت‌: مصاحبه افراد پذیرش شده 16 و 17 فروردین ماه انجام می‌شود که داوطلبان شرکت‌کننده می‌توانند از سایت آموزش و پرورش استان اردبیل دریافت کنند.

وی تصریح کرد: با هدف تامین نیروی انسانی خدماتی و سرایداری از بین داوطلبان بومی زیر دیپلم آموزش و پرورش استان در نواحی و مناطق مختلف اقدام به جذب می‌کند که این جذب به شکل قراردادی و در قالب نیروی کار معین خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل سال آینده را سال تحول در آموزش و پرورش اعلام کرد و به خبرنگار فارس اذعان داشت: با اجرای نظام تحولی آموزش و پرورش و نظام شش، سه، سه سال خوش‌یمنی در انتظار آموزش و پرورش است تا یک جهش واقعی را در حوزه تعلیم و تربیت شاهد باشیم.

انتهای پیام/ن۲۰/پ3003