فرمانده نیروی انتظامی استان البرز تاکید کرد
لزوم ایجاد احساس امنیت در میان شهروندان

خبرگزاری فارس: فرمانده نیروی انتظامی استان البرز تاکید کرد: ارتقای احساس امنیت و کسب رضایت شهروندان از مهم‌ترین اهداف پلیس است.

خبرگزاری فارس: لزوم ایجاد احساس امنیت در میان شهروندان

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان البرز، علیرضا اکبرشاهی شامگاه شنبه با حضور در شهرستان ساوجبلاغ و بازدید سرزده از قرارگاه نوروزی، ارتقای احساس امنیت و کسب رضایت شهروندان را از مهم‌ترین هدف پلیس جامعه محور دانست.

وی که در این بازدید به اتفاق هیئت همراه از کلانتری و پاسگاه‌های  فرماندهی انتظامی ساوجبلاغ و قرارگاه نوروزی این شهرستان بازدید و عملکرد ماموران را مورد ارزیابی قرار داد، اظهار داشت: برقراری آرامش و ارتقای احساس امنیت و همچنین کسب رضایت شهروندان از جمله وظایفی است که باید مورد توجه جدی پلیس قرار گیرد.

فرمانده انتظامی استان البرز در ادامه این بازدید، ضمن حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ و بازدید از آخرین کشفیات پلیس آگاهی، پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی عملکرد پلیس این شهرستان را در تامین نظم و امنیت مثبت ارزیابی کرد.

لازم به توضیح است،‌ اکبرشاهی در این بازدید سرزده بر نحوه عملکرد ماموران نیروی انتظامی در اجرای طرح‌های نوروزی نظارت کرد.

اکبرشاهی تامین امنیت مسافران نوروزی که میهمان استان البرز هستند را بسیار با اهمیت توصیف کرد و اذعان داشت: برای جذب گردشگر داخلی و خارجی تامین امنیت مسافران نوروزی باید مورد تاکید ویژه پلیس و نهادهای اطلاعاتی و انتظامی قرار گیرد.

انتهای پیام/ن۳۰