در راستای تحقق شعار تولید ملی
کار جهادی لازمه فعالیت تمام مدیران است

خبرگزاری فارس: امروز در راستای تحقق شعار «تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی»، کار جهادی لازمه فعالیت تمام مدیران است که باید سرلوحه کار و فعالیت آن‌ها قرار گیرد.

خبرگزاری فارس: کار جهادی لازمه فعالیت تمام مدیران است

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب کرمان، فرج‌الله عارفی ظهر امروز در جمع گروه‌های جهادی دانشجویان در بخش جبالبارز جنوبی از توابع شهرستان عنبرآباد اظهار داشت: تشکیل گروه‌های جهادی دانشجویی موجب ترویج بیشتر فرهنگ جهاد در میان جامعه شده است.

وی افزود: باید تلاش شود تا این روحیه جهادی که امروز در میان مدیران نظام وجود دارد، حفظ شود تا بتوانیم با استفاده از آن کارهای بزرگ جهادی را انجام دهیم.

عارفی تصریح کرد: وقتی گروه‌های جهادی دانشجویی در روزهای تعطیل نوروز در مناطق محروم و در جمع مردم حضور می‌یابند و خدمات خوبی به مردم ارائه می‌کنند، سبب ترویج فرهنگ کار و تلاش در میان آن‌ها می‌شوند.

وی ابراز داشت: تاکنون حضور گروه‌های جهادی در منطقه نشان داده است که توانسته‌اند، موفقیت‌های فراوانی کسب و به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

عارفی بیان داشت: فعالیت‌های گروه‌های جهادی در کنار فعالیت‌های دولت می‌تواند، خدمات ارائه شده را تکمیل کند و موجب شود فرهنگ جهادی در میان مردم و مسئولان به بهترین شکل ممکن حفظ شود.

وی اذعان داشت: اگر روحیه جهادی وجود داشته باشد، مشکلات به حداقل می‌رسد و می‌توان با استفاده از آن عقب‌ماندگی‌ها را جبران کرد.

عارفی عنوان کرد: امروز در راستای تحقق شعار «تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی»، کار جهادی لازمه فعالیت تمام مدیران است که باید سرلوحه کار و فعالیت آن‌ها قرار گیرد.

انتهای پیام/ی30