مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی همدان:
سامانه بارشی در همدان تا اوایل شنبه آینده ادامه دارد

خبرگزاری فارس: مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: سامانه بارشی، وزش شدید باد، رعد و برق و تگرگ تا اوایل روز شنبه هفته آینده ادامه داشته باشد.

خبرگزاری فارس: سامانه بارشی در همدان تا اوایل شنبه آینده ادامه دارد

نادر پیرتاج امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان در ارتباط با وضعیت آب و هوای استان با بیان اینکه در حال حاضر آسمان امروز همدان، نیمه‌ابری است، اظهار داشت: بر اساس اطلاعیه صادره از اداره کل هواشناسی استان از بعد از ظهر امروز با نفوذ سامانه بارشی به استان همدان به تدریج افزایش ابر و وزش شدید باد و بارندگی، رعد و برق و تگرگ تجربه می‌شود.

به گفته وی، پیش بینی می‌شود که سامانه بارشی، وزش شدید باد، رعد و برق و تگرگ تا اوایل روز شنبه هفته آینده ادامه داشته باشد.

مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان عنوان کرد: شدت بارش طی روز جمعه در استان همدان در پاره‌ای از نقاط سبب آب‌گرفتگی معابر عمومی خواهد شد و احتمال برف در مناطق برف‌گیر استان نیز احتمال اختلال جاده‌ها را در بر دارد.

وی ابراز داشت: از ساعات اولیه صبح روز شنبه هفته آینده سامانه بارشی از استان همدان خارج خواهد شد که بر اساس این پیش‌بینی روزهای یکشنبه و دوشنبه آسمان استان همدان صاف است.

انتهای پیام/ی30